O nas

Sytyobiad.pl - obiadownia online

Catering Bydgoszcz – Smaczne i niedrogie jedzenie na dowóz!


Obiadownia online - jesteśmy innowacyjnym przedsięwzięciem na rynku bydgoskim. Znajdziesz nas w przestrzeni wirtualnej - nie posiadamy sali dla klientów, a co za tym idzie nie ponosimy niepotrzebnych kosztów związanych z wynajmem i utrzymaniem lokalu czy wynagrodzeniem obsługi i kelnerów. Oszczędności poczynione w ten sposób pozwalają nam na zatrudnienie profesjonalnych kucharzy oraz zakup najwyższej jakości półproduktów, często nieosiągalnych dla konkurencji: świeżych owoców i warzyw, mięsa od najlepszych polskich dostawców, markowych produktów zbożowych oraz jaj i nabiału od regionalnych dystrybutorów. Pozwala nam to przyrządzić dobre jakościowo i smaczne jedzenie, które możesz zamówić na wynos. Wiemy, że dla Ciebie ważny jest smak i wielkość porcji dań przy zachowaniu bardzo przystępnych cen. Dlatego potrafimy Cię zadowolić. Przygotowujemy wszystkie obiady tylko z naturalnych produktów - bez użycia konserwantów i sztucznych ulepszaczy smaku. Specjalizujemy się w przyrządzaniu klasycznych potraw kuchni polskiej - pożywnych zup, pysznych dań obiadowych, lekkich surówek i sałatek. Nasi kucharze dbają, aby przygotowywane jedzenie było pyszne, zdrowe i wykonane własnoręcznie. Następnie obiady transportujemy wprost na Państwa stoły: do domu, pracy, szkoły, na co dzień i od święta. Posiadamy ekipę doręczycieli zamówień, którzy jak nikt znają się na swoim fachu. Szybko i bez problemów dowieziemy dania na terenie Bydgoszczy i w okolicach. Swoją kuchnię umiejscowiliśmy w centrum miasta, aby nasi dostawcy mogli w optymalnym czasie dotrzeć w jego różne rejony.        
Jak przystało na profesjonalną restaurację online zamówienia można składać bezpośrednio na naszej stronie www albo przez telefon. Uruchomiliśmy jeden z najlepszych systemów internetowych, który w trzech krótkich krokach, bez konieczności rejestracji pozwoli Ci złożyć zamówienie. Możesz też do nas zadzwonić 52 554 00 00 a nasz konsultant pomoże w wyborze dań i promocji, a następnie przekaże twoje zamówienie do realizacji. 
Pamiętaj - dla nas klient składający zamówienie z dowozem jest najważniejszy - nie musisz czekać w kolejce, aż zostaną obsłużeni goście na miejscu i kucharz będzie miał wreszcie czas dla Ciebie. Zamawiając u nas jedzenie na wynos otrzymujesz gwarancję ekspresowej dostawy. Bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia przystępujemy do jego realizacji. W ogromnej większości przypadków po 30-45 min. cieszysz się pysznym obiadem, który dopiero co przyrządziliśmy specjalnie dla Ciebie. 
Życzymy smacznego!
Ekipa Sytyobiad.pl